دفتر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت و کارآفرینی

اخبار

تمدید تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان و شهرداری کرمان

تمدیدتفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان و شهرداری کرمان

تفاهم نامه همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان و شهرداری کرمان با پیگیری های مرکز تحقیقات ایمن سازی مواد غذایی و کشاورزی بمنظور پیشبرد امور پژوهشی و افزایش همکاری های علمی-پژوهشی تا سال ۱۴۰۴ تمدید گردید.

ادامه مطلب
برگزاری دوره های آموزشی مشترک مرکز تحقیقات ایمن سازی مواد غذایی و کشاورزی

مرکز تحقیقات ایمن سازی مواد غذایی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با همکاری خانه کیفیت کرمان برگزار می کند:

مرکز تحقیقات ایمن سازی مواد غذایی با همکاری خانه کیفیت کرمان در راستای تفاهم نامه همکاری های علمی، پژوهشی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی با تخفیف ویژه دانشجویان و اعضای هیأت علمی محترم می نماید. جهت دریافت لیست دوره ها به ادامه خبر مراجعه فرمائید.

ادامه مطلب
سامانه طرح های دانش بنیان موسسه تحقیق و توسعه دانشمند

سامانه طرح های دانش بنیان موسسه تحقیق و توسعه دانشمند

موسسه تحقیق و توسعه دانشمند در راستای استفاده از توانمندی های شرکت های فن آور ، طرح های دانش بنیان شرکت های زیر مجموعه بنیاد مستضعفان در یک محیط شفاف و رقابتی ارایه و این شرکت ها با توجه به زمینه تخصصی و توانمندی های خویش می توانند نسبت به شرکت در این طرح ها اقدام نمایند.

ادامه مطلب
فراخوان و درخواست‌نامه‌های مشارکت در طرح‌های پژوهشی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

فراخوان و درخواست‌نامه‌های مشارکت در طرح‌های پژوهشی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

دفتر پژوهش و آموزش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، بر اساس مسائل بنیادی و نیازهای پژوهشی کاربردی و توسعه‌ای این نهاد خدمتگزار فرهنگی، پژوهشگران و دانشوران عزیز متعهد به مسئولیت اجتماعی را به مشارکت در طرح‌های پژوهشی سال ۱۳۹۹ دعوت کرد.

ادامه مطلب
کارورزی و اشتغال نخبگان

افزایش اشتغال دانش آموختگان دانشگاه از طریق اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاه

عقد تفاهم نامه باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای افزایش اشتغال دانش آموختگان دانشگاه از طریق اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاه

ادامه مطلب
اطلاع رسانی در خصوص رویداد با موضوع آثار کاریکاتور و انیمیشن بین المللی هاربین ۲۰۲۰

اطلاع رسانی در خصوص رویداد با موضوع آثار کاریکاتور و انیمیشن بین المللی هاربین ۲۰۲۰

برای تحقق بیشتر محتوای نوزدهمین کنگره ملی CPC ، به ویژه فحوای سخنرانی مهم رئیس جمهور شی جینپینگ در کنفرانس ملی نوآوری علوم و فناوری ، کنگره دانشگاهیان آکادمی علوم چین و آکادمی مهندسی چین ، نهمین کنگره ملی از انجمن علوم و فناوری چین ، اجرای "برنامه اصلاح عمقی انجمن علم و فناوری سیستم هاربین " ، بهبود بیشتر تفکر خلاق و آگاهی نوآوری دانشجویان کالج انیمیشن ، اکتشاف استعدادهای خلاقانه ، پرورش استعدادها و ترویج فعال از تبادلات بین المللی و استعدادهای خلاقانه در صنعت فرهنگ خلاق ، انجمن علوم و فناوری هاربین مسابقه کارتون و انیمیشن آثار هاربین ۲۰۲۰ را برای دانشجویان بین المللی برگزار می کند. موارد مرتبط به شرح زیر اعلام می شود. Ⅰ

ادامه مطلب
مسابقه خاطره نگاری کرونا

مسابقه خاطره نگاری کرونا و ثبت تاریخ شفاهی

‌‌‌‌‌‌‌دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی- ایرانی استاد فرشچیان و دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با توجه به تداوم شیوع بیماری کرونا و بنا بر درخواست علاقمندان مسابقه ملی «خاطره نگاری بیماری کرونا» را تا ۳۱ شهریور تمدید می‌کند.

ادامه مطلب